fitnesskotelna
fitnesskotelna
fitnesskotelna
Neděle 05. dubna 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pohybem ke zdraví!

03.04.2026 - Pohybem ke zdraví! - Parky zaplnily desítky lidí,...

Počasí

05.04.2026 - Neděle

Teplota: 20 / 6 - Oblačno

06.04.2026 - Pondělí

Teplota: 12 / 4 - SkoroJasno

240 650 fitness kotelna

Zloději v Lošticích stačilo pět minut

10. května 2013 - 10:39

Zpět na seznam článků

Tiskový servis PČR Šumperk

Zloději v Lošticích stačilo pět minut

ilustrační snímek zdroj foto:sumpersko.net

Ve čtvrtek 9. května stačilo zloději jen pět minut, aby odcizil přes šedesát tisíc korun.

„Řidič nákladního auta značky Iveco kolem 16.20 hodin zaparkoval na náměstí Míru v Lošticích naproti restaurace. Auto uzamknul a odešel. Když se asi za pět minut vrátil, zjistil, že je poškozen zámek dveří a jeho peněženka, kterou si ve vozidle zapomněl je pryč,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Marta Vlachová.

Rychlý zloděj krádeží peněženky a poškozením auta způsobil celkovou škodu za necelých 63 tisíc korun.

Autor: red.,pis

Fotogalerie

ilustrační snímek                zdroj foto:sumpersko.net

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.