Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 05. dubna 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pohybem ke zdraví!

03.04.2026 - Pohybem ke zdraví! - Parky zaplnily desítky lidí,...

Počasí

05.04.2026 - Neděle

Teplota: 20 / 6 - Oblačno

06.04.2026 - Pondělí

Teplota: 12 / 4 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežská plavkyně Iva Gieselová získala zlato

16. června 2015 - 09:50

Zpět na seznam článků

Uspěla v její královské disciplíně - prsa

Zábřežská plavkyně Iva Gieselová získala zlato

Letní pohár v Prostějově foto: J. Gieselová

Uplynulý víkend byl také ve znamení mimořádných sportovních výkonů. Ve dnech 13. – 14. června vyvrcholila plavecká sezóna Letním pohárem 11-ti letého žactva v Prostějově.

Nejúspěšnější plavci z celé Moravy plavali o ty nejcennější kovy. V konkurenci více jak třiceti plaveckých oddílů se ani PKZábřeh neztratil. Na tyto prestižní závody se kvalifikovaly svěřenkyně trenérů Petra Horváta a Jiřího Šípa -  Iva Gieselová a Michaela Pazourová. A to velice úspěšně. Iva opět potvrdila roli favoritky v její královské disciplíně  - prsa. Získala zlato na 200m prsa a bronz na 100m prsa.

Letní pohár v Prostějově foto: J. Gieselová

Je úžasné vidět na jednom místě v jednom čase stovky stejně starých dětí naplno bojovat o medaile. Tento zážitek zcela popírá tvrzení, že současné děti jsou líné a nesportují.

 Letní pohár v Prostějově foto: J. Gieselová

Autor: red., J. Gieselová

Fotogalerie

Letní pohár v Prostějově      foto: J. Gieselová

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.