Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 04. dubna 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pohybem ke zdraví!

03.04.2026 - Pohybem ke zdraví! - Parky zaplnily desítky lidí,...

Počasí

04.04.2026 - Sobota

Teplota: 12 / 4 - Oblačno

05.04.2026 - Neděle

Teplota: 20 / 5 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Vandal v Zábřehu polámal 12 stromků

18. května 2015 - 10:33

Zpět na seznam článků

Městu způsobil škodu 20 tisíc

Vandal v Zábřehu polámal 12 stromků

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Policisté v Zábřehu přijali v neděli 17. května dopoledne oznámení od hlídky MP Zábřeh o poškození okrasných stromků ve Wolkerových sadech. „Neznámý pachatel polámal kmínky o průměru 4 – 5 centimetrů u 12 okrasných stromků a dále poškodil jejich dvě opěry,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Marie Štrbáková.

Městu tak způsobil škodu ve výši 20 tisíc korun. „Okolnostmi případu se zabýváme a po pachateli pátráme,“ dodala policejní mluvčí.

Autor: red., pis

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto:archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.