Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 05. dubna 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pohybem ke zdraví!

03.04.2026 - Pohybem ke zdraví! - Parky zaplnily desítky lidí,...

Počasí

05.04.2026 - Neděle

Teplota: 20 / 5 - Oblačno

06.04.2026 - Pondělí

Teplota: 12 / 5 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Loštický kamenolom přišel o dalších 1600 litrů nafty

29. května 2014 - 23:15

Zpět na seznam článků

Nájezdy zlodějů pohonných hmot pokračují

Loštický kamenolom přišel o dalších 1600 litrů nafty

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Od počátku roku evidují policisté na Šumperku velké množství případů, kdy zloději kradou pohonné hmoty. Do rozsáhlého seznamu poškozených tzv. naftovými upíry v posledních dnech přibyl také kamenolom v Lošticích.

Zatím neznámý pachatel v době od 27.května do 28.května vnikl do skladu areálu, kde z uzamčených barelů odcizil 850 litrů motorové nafty a čerpadlo v hodnotě osm tisíc korun.„Dále poškodil víčka u nádrží šesti zaparkovaných nákladních vozidel, ze kterých odcizil celkem 800 litrů motorové nafty,“ uvedl tiskový mluvčí policie Olomouckého kraje Josef Bednařík.

Způsobenou škodu, podle informací policie, vyčíslil poškozený subjekt na 82 tisíc korun.

Autor: red.,pis

Fotogalerie

ilustrační snímek          zdroj foto:archiv

Související články

Další články z rubriky

Nezdařená investice

Nezdařená investice

Podvod na Jesenicku

Na kruháči nedal přednost

Na kruháči nedal přednost

DN v Olomouci se neobešla bez zranění

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.